کد مطلب : 5141
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۱
- بازدید

غفور.گ؛

تکرار “شو”های نخ نما!

تکرار “شو”های نخ نما!
باید امیدوار بود که در آینده ای نه چندان دور پدر نوید بادپا هم با افتخار اعلام کند :"پسر من در راه آزادی، عدالت و زندگی انسانی برای مردمش، جان خود را از دست داد."؛

فیلم: تودهنی پدر نوید بادپا به سردار آزمون / ویدیو کلیپ | کلیپ ایرانبا ادامه اعتراضات انقلابی بازوهای تبلیغاتی” ولی فقیه” از صدا و سیما گرفته تا رسانه های ریز ودرشت آن با جدیت تمام وارد صحنه شده اند. سرکوب گران از یک طرف مشغول کشتن زنان، کودکان و جوانان خواهان آزادی هستند و از طرف دیگر دستگاه های تبلیغاتی رژیم فقها برای آبروی نداشته اش، برای شستن دستهای آلوده به خون جوانان، به هر رذالتی متوسل میشوند. شو های تلویزیونی “اعترافات اجباری” از بازماندگان قربانیان نظام ولائی یکی از شگرد های شناخته شده نظام، از بدو بنیان گذاریش تا به امروز بوده و هنوز هم ادامه دارد. علیرغم اینکه این نوع نمایشات تکراری برای مردم مسخره و شناخته شده هستند، اما نظامی که بنیادش بر “خدعه “و تزویر بنا گشته، همچنان بر استفاده از چنین شیوه های “نخ نما”ئی اصرار می ورزد.

صدا و سیمای”ولی فقیه”، این بار به سراغ پدر” نوید بادپا”، جوان تورکمنی که در راه آزادی و آرمانهای انسانی بعد از بازداشتش توسط شکنجه گران رژیم به شهادت رسیده بود، می روند. او را مجبور می کنند تا با سری افکنده بگوید:”پسرم به طور طبیعی کشته شده و هیچ ارتباطی با این جریانات نداشته.”

چندی قبل هم وزارت اطلاعات با تحت فشار قرار دادن خانواده “نیکا شاکرمی” یکی از جان باختگان اعتراضات جاری، آنها را مجبور میکنند تا علت مرگ وی را “خودکشی” اعلام نمایند. اما بعد از مدتی کوتاه مادر نیکا طی تماس تلفنی با ایران اینترنشنال، می گوید که وی توسط نیروهای سرکوب گر رژیم کشته شده است.
باید امیدوار بود که در آینده ای نه چندان دور پدر نوید بادپا هم با افتخار اعلام کند :”پسر من در راه آزادی، عدالت و زندگی انسانی برای مردمش، جان خود را از دست داد.”

غفور.گ

۱۸نوامبر ۲۰۲۲

برچسب ها :

ناموجود