کد مطلب : 5135
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۰
- بازدید

مطلبی رسیده از تورکمن صحرا:مطلبی رسیده از تورکمن صحرا:؛

سایت و کانال تلگرامی اولکامیز تورکمن صحرا دیگر چرا؟

سایت و کانال تلگرامی اولکامیز تورکمن صحرا دیگر چرا؟
با اینکه جهان می داند که ما چه حکومت جنایتکاری داریم، چرا دست اندرکاران سایت و کانال اولکامیز تورکمن صحرا با مدیریت آقای ایزدی، دروغ های نخ نما شده حکومت سرکوبگر به معاونت صدا و سیمای کلاش استان گلستان و مصاحبه آن خبرنگار کذایی و خودفروخته اش را با چند فرد گزینش شده خودی اش را باور کرده و تریبونی شده برای دستگاه سرکوب تا ادعاهای توخالی آنها را در مورد شهادت دانشجوی جوان تورکمن نوید بادپا از زبان پدر و عموی وی که به شدت تحت فشار هستند را در کانال و سایت خود منتشر می نمایند؟؛

پایگاه تحلیلی خبری اولکامیزبا گسترش جنبش انقلابی مردم ایران بعد از قتل مهسا امینی دختر جوان کرد، هر کسی که به دست حکومت کشته می شود، از طرف پروپاگاندای مزدور آنها، خودکشی، تصادف، مصرف مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی و….. اعلام می گردد.

البته فقط به اینجا ختم نشده بعد از قتل شهروندان معترض، ابتدا بصورت وحشیانه ای تمام احشاء (دل، کلیه، قلوه، جگر، روده، معده و غیره) را از بدن اکثر کشته شدگان خارج می سازند تا شاید روزی به درد آخوندهای مفتخور و فرتوت نظام بخورد و یا در بیمارستان های کشور توسط پزشکان بی وجدان و جلاد در بازار سیاه فروخته می شود، سپس پول هنگفتی بابت گلوله هایی که بر اندام نازنین جوانان ایرانی شلیک کرده اند از خانواده آنها دریافت می کنند و در آخر بعد از گرفتن چندین تعهد و تهدید جانی خانواده مقتول، جسد وی را تحویل می‌ دهند تا مخفیانه به خاک بسپارند.

با اینکه جهان می داند که ما چه حکومت جنایتکاری داریم، چرا دست اندرکاران سایت و کانال اولکامیز تورکمن صحرا با مدیریت آقای ایزدی، دروغ های نخ نما شده حکومت سرکوبگر به معاونت صدا و سیمای کلاش استان گلستان و مصاحبه آن خبرنگار کذایی و خودفروخته اش را با چند فرد گزینش شده خودی اش را باور کرده و تریبونی شده برای دستگاه سرکوب تا ادعاهای توخالی آنها را در مورد شهادت دانشجوی جوان تورکمن نوید بادپا از زبان پدر و عموی وی که به شدت تحت فشار هستند را در کانال و سایت خود منتشر می نمایند؟

چرا نمک بر زخم مردم تورکمن می پاشند؟ آیا فشار طاقت فرسایی که از طرف حکومت بر خانواده و اقوام این شهید می آید را درک نمی‌کنند؟ چرا از این واقعه بزرگ به آسانی چشم می پوشند و آنرا انکار می نمایند؟ خانواده آن شهید به ناچار تسلیم حکومت شده اند. ولی آنهایی که خود را خبرنگار و روشنفکر می دانند چرا به آسانی تسلیم می شوند؟ لااقل بروند در خفا تحقیق نمایند. در مورد قتل و شکنجه حکومتی در مورد این شهید تورکمن نکات تکان دهنده بسیاری وجود دارد که هنوز افشا نشده است.

شاهدانی از یاران وی در تهران هستند که دیر یا زود افشاگری خواهند نمود. بروند پیگیر موضوع و چگونگی آن شوند، نه اینکه چشمانشان را ببندند که حکومت چه می گوید. مگر نشریات تورکمن و غیر تورکمن سخنگوی دولت هستند که هرچه از دهان آنها خارج می شود بدون تحقیق انعکاس می دهند؟ اگر برای حفظ منافع و یا ترس از جانشان حقیقت را انتشار نمی دهند. حداقل ساکت باشند.
خون هر شهید تورکمن و غیر تورکمن که برای دفاع از تورکمن صحرا و آزادی ایران برخاسته و به دست آخوندهای کثیف بر زمین ریخته شده است، اگر از طرف هر گروه یا شخص حقیقی و حقوقی انکار شود، آنرا شدیدا محکوم می نماییم.

برچسب ها :

ناموجود