کد مطلب : 5125
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۶
- بازدید

سو:؛

“با کشورم چه رفته است که …….

“با کشورم چه رفته است که …….
آقای ''شادمهر''! آقایان نمایندگان مجلس! ''فعلا'' با خیال راحت بخوابید، رای شماها خیلی وقت است که تصویب و به مرحله ی اجرا در آمده است. هر روز در همه ی نقاط ایران مادران و پدران در سوگ فرزندانی که بیرحمانه در زندانها به شهادت می رسند، خون گریه می کنند.؛

“با کشورم چه رفته است که زندان‌ها از شبنم و شقایق سرشاراند وبازماندگان شهیدان انبوه ابرهای پریشان وسوگوار درسوگ لاله‌های سوخته می‌بارند”

هرروز خبر شهادت ناجوانمردانه جوانان در اعتراضات خیابانی و یا زندانهای مخوف رژیم، قلب پدران و مادران ایران زمین را به درد می آورد. در این کشتار هیچ قومی از تیر دژخیمان درامان نیست. جوانان گروه گروه به سیاهچالهای رژیم برده می شوند و تک تک کشته می شوند. ” نوید بادپا” دانشجوی رشته پزشکی که در زیر شکنجه ی ماموران حکومتی در تهران به شهادت رسید، مانند شهادت خیلی از جوانان میهن غم و اندوهی سنگین بر جامعه وارد کرد.
حالا دیگر فریادهای خیابان، نه فقط فریاد دادخواهی بلکه غرش نفرتی است که از سینه ی جوانان می خروشد.
کف خیابانها از خون رنگین می شود بدن ها زیر باتوم حکومتیان ضریه می خورد و موهای دخترکان در مشت ماموران کنده می شود با این حال جوانان جسورتر، خشمگین تر و اعتراضات گسترده تر و به همان نسبت تعداد بازداشت شدگان بیشتر می شود.

نمایندگان مردم در مجلس، همانهایی که قسم یاد کردند که پشتوانه ی حقوق مردم باشند، حال دیگر در مسند قدرت، حکم به اعدام نوید بادپاها می دهند.
آقای ”شادمهر”! آقایان نمایندگان مجلس! ”فعلا” با خیال راحت بخوابید، رای شماها خیلی وقت است که تصویب و به مرحله ی اجرا در آمده است. هر روز در همه ی نقاط ایران مادران و پدران در سوگ فرزندانی که بیرحمانه در زندانها به شهادت می رسند، خون گریه می کنند.

شما و هم پیمان هایتان منتظر روزی بمانید تا بادهایی که توسط خودتان در سراسر ایران کاشته شد، به طوفانی وهمناک تبدیل شود و ریشه از بن یاران تان بر کند.

۲۱ آبان ۱۴۰۱
https://t.me/aateshsu 

برچسب ها :

ناموجود