کد مطلب : 1885
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 15 مارس 2018 - 19:44
- بازدید

فرمانده انتظامی گلستان: ۳۰۰ هزار عدد مواد محترقه در گلستان کشف شد

فرمانده انتظامی گلستان: ۳۰۰ هزار عدد مواد محترقه در گلستان کشف شد
در سال جاری از مجموع سرقت های رخ داده در استان که 5 درصد افزایش داشته 77 درصد آنها منجر به کشف شده است. به گفته وی؛ سرقت منزل با 19 درصد، سرقت مغازه با 18 درصد، سرقت اماکن با 51 درصد، سرقت موتور سیکلت 4 درصد و سایر سرقت ها با 7 درصد مجموع سرقت های رخ داده را تشکیل می دهند.؛

فرمانده-انتظامی-گلستان-300-هزار-عدد-مواد-محترقه-در-گلستان-کشف-شدتركمن سسي- فرمانده انتظامی گلستان، گفت: در یک ماه اخیر ۳۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه در استان گلستان کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرنگار ترکمن سسی، سردار «علی اکبر جاویدان» در آخرین نشست خبری امسال با بیان مطلب فوق، افزود: این تعداد مواد محترقه کشف شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد رشد داشته است.
فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۷ تن و ۱۲۷ کیلوگرم مواد مخدر در سال ۹۶ خبر داد و گفت: این تعداد در مقایسه با سال گذشته ۵۶ درصد افزایش داشته است.
وی، افزود: در این راستا ۱۰ هزار و ۵۷۲ نفر بازداشت و ۴۱ باند منهدم شدند که ۱۱ درصد در این زمینه رشد داشته است.
به گفته وی؛ ۱۶۰ دستگاه خودرو و ۴۵ دستگاه موتور سیکلت در این رابطه توقیف شده است.
سردار جاویدان با اعلام اینکه ۳ هزار و ۵۶۲ نفر معتاد متجاحر دستگیر و تحویل کمپ های ترک اعتیاد شده اند، تصریح کرد: در بین مواد مخدر کشف شده تریاک با ۵ تن و ۷۰۰ کیلوگرم رتبه نخست را دارد.
وی، ادامه داد: حشیش، هروئین و شیشه در رتبه های بعدی مواد مخدر کشف شده در استان قرار دارند

به گفته وی؛ در جدید ترین کشفیات، یک تن و ۱۵۰ کیلوگرم تریاک از آق قلا کشف شده است.
فرمانده انتظامی گلستانبا تاکید بر اینکه طرح نوروزی از عمده ترین طرح های نیروی انتظامی است، ابراز کرد: در این طرح به لحاظ گستردگی و امنیتی بودن ۵ هزار نفر از سازمان های مرتبط از جمله راه و شهرسازی، هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای، اورژانس، آتش نشانی و میراث فرهنگی درگیر هستند.
وی، افزود: پنج شنبه ۲۴ اسفند این طرح با شعار «آرامش بهاری با نظم و امنیت» با حضور استاندار و دیگر مسئولان استان شروع می شود.
سردار جاویدان از افزایش ۲۷ درصدی قتل در استان اظهار نگرانی کرد و گفت: ۹۶ درصد قتل های رخ داده منجر به کشف شده است.
وی، ادامه داد: امسال ۵۲ هزار و ۷۰۰ گذرنامه در استان صادر شد و ۴۷ مورد گذرنامه جعلی نیز کشف شده است.
فرمانده انتظامی گلستان، خاطر نشان کرد: در جهت فرهنگ سازی استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران، امسال ۲۴ هزار قطعه از این کلاه در بین جامعه هدف توزیع شده است.
وی، افزود: در سال جاری از مجموع سرقت های رخ داده در استان که ۵ درصد افزایش داشته ۷۷ درصد آنها منجر به کشف شده است.
به گفته وی؛ سرقت منزل با ۱۹ درصد، سرقت مغازه با ۱۸ درصد، سرقت اماکن با ۵۱ درصد، سرقت موتور سیکلت ۴ درصد و سایر سرقت ها با ۷ درصد مجموع سرقت های رخ داده را تشکیل می دهند.

برچسب ها :

ناموجود