کد مطلب : 5250
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۶
- بازدید

تورکمن های دمکرات ایران؛

قتل حکومتی محمد مهدی کرمی و محمد حسینی را محکوم می کنیم!

قتل حکومتی محمد مهدی کرمی و محمد حسینی را محکوم می کنیم!
ما این جنایت ضد بشری را محکوم می کنیم. به خانواده و بازماندگان این عزیزان تسلیت می گوییم. باور داریم دیر یا زود روز پرسیدن حساب خون های ریخته شده از دژخیمان حاکم بر ایران فرا خواهد رسید.؛

محمد حسینی (راست) و محمد مهدی کرمی (چپ)، صبح شنبه اعدام شدندحکومت اسلامی سحرگاه امروز با بقتل رساندن دو تن از دستگیرشدگان اعتراضات خیابانی مرتکب جنایت دیگری شد و ایران بار دگر در ماتم و عزا فرو رفت.حکم اعدام این دو تن، بدون گذراندن مراحل دادرسی، بدون دسترسی به وکیل مدافع و بدون هیئت منصفه، در دادگاهی فرمایشی تحت امر «ولی فقیه» و نهادهای امنیتی کاملا شتابزده انجام گرفته است.

حکومت با هدف گرفتن انتقام و فرو نشاندن جنبش زن، زندگی آزادی و ایجاد فضای رعب و وحشت در جامعه، دست به کشتار جوانان می زند. غافل از اینکه سرکوب، کشتار در خیابان، شکنجه و اعدام در زندان‌ها نه تنها مردم معترض را وادار به عقب نشینی نکرده، بلکه خشم و نفرت از حکومت را فزونتر و عزم آنها را برای نابودی نظام راسخ تر نموده است.
اعدام محمد مهدی کرمی و محمد حسینی علیرغم کفالت سیاسی نمایندگانی از پارلمانهای اروپا، علیرغم هشدارهای نهادهای حقوق بشری جامعه بین الملل به حکومت اسلامی، نشان از بی اعتنایی کامل جمهوری اسلامی به اینگونه اقدامات سیاسی است.
تا زمانی که افکار عمومی مردم ایران در قبال اعدام ها سکوت کنند و جامعه جهانی اقدامات عملی و مؤثرتری را در جهت توقف ماشین کشتار انجام ندهد، نظام‌ ولایی همچنان به سرکوب و کشتار خود ادامه خواهد داد.
ما این جنایت ضد بشری را محکوم می کنیم. به خانواده و بازماندگان این عزیزان تسلیت می گوییم. باور داریم دیر یا زود روز پرسیدن حساب خون های ریخته شده از دژخیمان حاکم بر ایران فرا خواهد رسید.

تورکمن های دمکرات ایران
شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱

برچسب ها :

ناموجود