کد مطلب : 5161
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴
- بازدید

ماتی وکیلی؛

“روزگار غریبی است” عشق را در خیابان باید جست!

“روزگار غریبی است” عشق را در خیابان باید جست!
اقای حیدری! در " آنطرف آبها " از ریختن یک قطره خون از دماغ فرزندان وطن عمیقا نگران میشوند، بر کسی پوشیده نیست که مسئولیت کار برد خشونت به عهده رژیم اخوندی است که کوچکترین خواسته های مردم را به شکل خشن سرکوب می کند. امروز صدای ازادیخواهانه مردم روز بروز رساتر میشود و شما هم با صدای " زن- زندگی – ازادی " همراه شوید،؛

در پایگاه خبری اولکامیز، سید علاءالدین حیدری، فعال مدنی اهل سنت در تاریخ ۲۹/۸/ ۱۴۰۱ ، یاداشتی با عنوان “روزگار غریبی است” درج کرده، که در آن سعی نموده نقش ریش سفید را بازی نماید، ولی در عمل نقش دلال آمران سرکوب گران جنبش مردم را بازی می کند.

وی که خود را “فعال مدنی اهل سنت ” معرفی می کند، در نوشته خویش کوچکترین اشاره ای به ظلم و ستمی که در حق این اقلیت مذهبی در طول بیش ازچهار دهه توسط رژیم اخوندی شیعه اعمال شده، نمی کند. او با چهره ای شرمسار و ترس و لرزدر کنار اخوندهای حاکم ایستاده و فریاد برمیآورد که “جوانان وطن حیف هیجانات و تحریکات نشوند.” بر خلاف تصور ایشان و ولی وقیح رژیم، اعتراضات نه ناشی از هیجانات و نه ناشی از تحریکات دشمن خارجی که نتیجه ۴۴ سال ظلم و استبداد خشن مذهبی بر جامعه است که همه منفذهای دیالوگ و گفتگو را کاملا بسته است و تنها یک صدا و آن صدای حزب الله تشیع قابل شنیدن است و مابقی صداها در نطفه خفه می شود.

اقای حیدری! به جای پند و اندرز و تشویق جوانان به تمکین از مسولان رژیم اخوندی، به صدای اعتراضات انان احترام گذاشته و درنوای آزادی خواهانه و عدالت جویانه آنان یار و یاور باشید. امروز جوانان وطن با آگاهی کامل راه و شیوه خویش را در بهبود زندگی بهتر انتخاب کرده اند و برای تحقق آن به پا خاسته اند. شما نیزاگر خیرتان نمی رسد لااقل شر نرسانید و دست از انگ و بر چسب زدن، به شیوه رژیم اخوندی بردارید. حاکمان قدرت بیش ار چهل سال از اینگونه ترفندها در سرکوب اعتراضات مردم استفاده کرده و می کنند. دیگر این شیوه ها اثر بخشی خویش را از دست داده است.

اقای حیدری! اگر امروز شما دست از یکی به نعل و یکی به میخ زدن بردارید و همگام و همراه با جوانان معترض کف خیابان ها شوید، از رنج و عذاب بین دو صندلی نشستن نجات خواهید یافت. شما که خود را فعال مدنی اهل سنت می دانید در رابطه با سرکوب خونین مردم بلوچ چه واکنشی ار خود نشان دادید؟ یا نسبت به سرکوب خونین مردم کردستان چه موضعی گرفتید؟ ایا اعتراضات جامعه روحانیت بلوچ و کرد را شنیدید؟

اقای حیدری! در ” آنطرف آبها ” از ریختن یک قطره خون از دماغ فرزندان وطن عمیقا نگران میشوند، بر کسی پوشیده نیست که مسئولیت کار برد خشونت به عهده رژیم اخوندی است که کوچکترین خواسته های مردم را به شکل خشن سرکوب می کند. امروز صدای ازادیخواهانه مردم روز بروز رساتر میشود و شما هم با صدای ” زن- زندگی – ازادی ” همراه شوید، هرچند «قصابان با کنده و ساتوری خون آلود بر گذرگاه ها مستقرند، اما اکنون شوق از پستوی خانه بیرون آمده» و قدم در خیابان نهاده است. لیکن وقت تنگ است. زمان نشستن بین دو صندلی رو به اتمام است.

ماتی وکیلی
۲۷ نوامبر ۲۰۲۲
#زن -زندگی – آزادی
#نوید_بادپا

برچسب ها :

ناموجود