کد مطلب : 5153
تاریخ انتشار : جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۱
- بازدید

غفور. گ؛

کردستان چشم و چراغ و سنگر مقاومت انقلاب

کردستان چشم و چراغ و سنگر مقاومت انقلاب
حکومت تروریست اسلامی علاوه بر کشتار، چند روزیست برای زیر فشار قرار دادن مردم، آب و برق خانه ها را قطع نموده، تا انها را وادار به تسلیم نماید. اینترنت را بطور کلی قطع نموده تا مانع انعکاس اخبار جنایاتشان شوند. در شهر جوانرود بعلت زیاد بودن تعداد زخمی ها، نیاز مبرم به خون بود، اما نیروهای سرکوبگر از ورود مراجعه کنندگان به بیمارستان برای اهدای خون جلوگیری میکنند.؛

لباس کردی زنانهکردستان “چشم و چراغ ایران” زیر آتش رگبار گلوله های سرکوب گران میسوزد. رژیم کودک کش ولائی با اعزام هر چه بیشتر نیروی نظامی با تجهیزات و ادوات جنگی به تمامی شهرهای کردنشین در صدد قتل عام وحشیانه مردم بی دفاع کرد برآمده است. اغلب شهرهای کردنشین حالت حکومت نظامی بخود گرفته و سرکوب شدیدتر گردیده است. علیرغم کشتار وحشیانه مردم بی دفاع، فرمانده سپاه با بیشرمی تمام میگوید “ما مماشات میکنیم”

حکومت تروریست اسلامی علاوه بر کشتار، چند روزیست برای زیر فشار قرار دادن مردم، آب و برق خانه ها را قطع نموده، تا انها را وادار به تسلیم نماید. اینترنت را بطور کلی قطع نموده تا مانع انعکاس اخبار جنایاتشان شوند. در شهر جوانرود بعلت زیاد بودن تعداد زخمی ها، نیاز مبرم به خون بود، اما نیروهای سرکوبگر از ورود مراجعه کنندگان به بیمارستان برای اهدای خون جلوگیری میکنند.
هدف حکومت اسلامی از حمله گسترده به کردستان و به موازات آن، حمله موشکی به پایگاه های احزاب کردی در اقلیم کردستان عراق، تحریک آنها و پیشمرگه های کرد بر پاسخ متقابل و کشاندن کردستان به یک جنگ داخلی میباشد تا با برجسته نمودن خطر “تجزیه”، جنبش انقلابی “زن، زنگی، آزادی” را به انحراف بکشاند. ولی تا به امروز رهبران کرد با هوشمندی و درایت عمل کرده به دام خشونت و تقابل مسلحانه نیفتاده اند.

کردستان تاوان مقاومت و مبارزه طی چهار دهه با ارتجاع حاکم را با خون مردم خود میپردازد. وظیفه هر انسان آزاده ای ست که حمله وحشیانه رژیم را محکوم و افشاء کند. و از کردستان این سنگر آزادی حمایت نماید.شاید نسل امروز اطلاع نداشته باشد که در سال ۵۸، رژیم تازه به قدرت رسیده برای سرکوب مطالبات خلق تورکمن، دو جنگ را بر مردم ماتحمیل نمود. در آنزمان خلق تورکمن از پشتیبانی مادی و معنوی کردستان برخوردار بود. برای نمونه اعزام یک کادر پزشکی سنندج به گنبد بود که متاسفانه، طی حادثه تصادف مینی بوس نه تن از پزشکان و پرستاران جان خود را از دست دادند.

وظیفه انسانی ما تورکمن هاست که از مردم کردستان بهر شکل ممکن بسته به توان و موقعیت خود حمایت و پشتیبانی نمائیم تا شرمندهء تاریخ نگردیم.
آیندگان نگویند مردم تورکمن در مقابل فجایع کردستان صرف “نظاره گر”بوده است.

غفور. گ

جمعه چهارم آذر ۱۴۰۱

برچسب ها :

ناموجود