کد مطلب : 4866
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۷
- بازدید

ترکمن سسی؛

خیزآرام کرونا در گلستان/ کردکوی، گالیکش و گمیشان در شرایط زرد قرار دارند

خیزآرام کرونا در گلستان/ کردکوی، گالیکش و گمیشان در شرایط زرد قرار دارند
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت وضعیت شیوع کرونا در یازده شهر‌ستان گلستان مانند گرگان، گنبدکاووس، ترکمن، علی آبادکتول، آزادشهر، آق قلا، رامیان، کلاله، بندرگز، مینودشت و مراوه تپه آبی است و شهرستان‌های کردکوی، گالیکش و گمیشان در شرایط زرد قرار دارند.؛

c_300_250_16777215_10_images_97142.jpgترکمن سسی – آمار اعلامی دانشگاه علوم پزشکی گلستان از افزایش ۸ نفری تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های استان حکایت دارد.
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی گلستان، امروز پنجشنبه ۱۶ تیر، ۵۰ نفر از مبتلایان به کرونا در گلستان در بیمارستان‌های این استان بستری هستند و این آمار نسبت به روز گذشته از افزایش ۸ بیمار بستری خبر می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران نوشت : از این تعداد ۱۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیماران مبتلا به کرونا بستری هستند و ۸ نفر هم با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
به گفته مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان برای پیشگیری از ابتلا به کرونا تکمیل واکسیناسیون، پرهیز از عادی انگاری و رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی ضروری است.
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت وضعیت شیوع کرونا در یازده شهر‌ستان گلستان مانند گرگان، گنبدکاووس، ترکمن، علی آبادکتول، آزادشهر، آق قلا، رامیان، کلاله، بندرگز، مینودشت و مراوه تپه آبی است و شهرستان‌های کردکوی، گالیکش و گمیشان در شرایط زرد قرار دارند.

برچسب ها :

ناموجود