کد مطلب : 4448
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
- بازدید

اخبار روز ؛

اعتراضات شبانه مردم به قطع برق در چندین شهر

اعتراضات شبانه مردم به قطع برق در چندین شهر
در شهرستان‌های گنبد کاووس و آق‌قلا نیز معترضان در مقابل ادارات برق تجمع کرده و به خاموشی‌های گسترده اعتراض کردند.؛

اخبار روز :با ادامه قطع گسترده و اعلام نشده برق، مردم چند شهر از جمله گنبدکاووس، آق‌قلا و کردکوی در استان گلستان، کازرون در استان فارس و شمار دیگری از شهرها شامگاه یک‌شنبه به خیابان آمده و با برگزاری تجمع‌ به خاموشی‌های گسترده اعتراض کردند.

گروهی از مردم معترض در شهر گنبدکاووس یک‌شنبه شب در اعتراض به قطع مکرر برق مقابل شرکت برق این شهر به خاموشی‌های مکرر تجمع کردند.

در آق‌‌قلا دیگر شهر استان گلستان نیز جمعی از مردم این شهر برای اعتراض به قطع برق مقابل شرکت برق این شهر تجمع کردند.

علاوه بر این، شهر کردکوی استان گلستان نیز یک‌شنبه شب شاهد اعتراضات مردم به قطع گسترده برق بود. به گفته منابع محلی، مردم معترض در کردکوی، گنبدکاووس و آق‌قلا مقابل شرکت‌های برق تجمع کردند و در شهر کردکوی مردم برخی از ‌راه‌ها را بستند و مقابل فرمانداری تجمع کردند.


 ایران گلوبال : همزمان با ادامه قطعی مداوم و بی‌برنامه برق در شهرهای ایران، شهروندان معترض در تاریکی شب گذشته شعارهایی علیه علی خامنه‌ای سر داده‌اند و در برخی از شهرها نیز دست به تجمع زده‌اند
در شهرستان کردکوی تجمع اعتراضی مردم در مقابل فرمانداری این شهر شکل گرفت و بر اساس گزارش‌ها معترضان اقدام به بستن برخی راه‌های شهر کردند.
در شهرستان‌های گنبد کاووس و آق‌قلا نیز معترضان در مقابل ادارات برق تجمع کرده و به خاموشی‌های گسترده اعتراض کردند..

در ویدئوهایی که گفته می شود مربوط به تهران است معترضان از داخل خانه های خود شعار “مرگ بر خامنه‌ای” و “مرگ به دیکتاتور” سر داده‌اند. در گنبدکاووس در استان گلستان به دلیل اعتراض شهروندان به قطعی برق جو شهر امنیتی گزارش شده است.

براساس گزارش‌ها و ویدیوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، شهروندان در چند شهر ایران از جمله گنبدکاووس، آق‌قلا و کردکوی در استان گلستان، کازرون در استان فارس و شمار دیگری از شهرها شامگاه یک‌شنبه به خیابان آمده و به قطع مکرر برق اعتراض کرده‌اند.

در شهرستان کردکوی تجمع اعتراضی مردم در مقابل فرمانداری این شهر شکل گرفت و بر اساس گزارش‌ها معترضان اقدام به بستن برخی راه‌های شهر کردند.

در شهرستان‌های گنبد کاووس و آق‌قلا نیز معترضان در مقابل ادارات برق تجمع کرده و به خاموشی‌های گسترده اعتراض کردند.

تصاویری از تجمع شهروندان شهر کازرون در استان فارس نیر در مقابل اداره این برق شهر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

در تهران نیز ویدیوهایی منتشر شده که همزمان با تاریکی ناشی از قطع برق، تعدادی از شهروندان را در حال سر دادن شعار علیه حکومت جمهوری اسلامی و علی خامنه‌ای نشان می‌دهد.

برچسب ها :

ناموجود