کد مطلب : 4403
تاریخ انتشار : یکشنبه 20 ژوئن 2021 - 23:26
- بازدید

بیانیه آقای ابوالحسن بنی صدربه مناسبت شکست خامنه ای نزد افکار عمومی ایران و جهان

بیانیه آقای ابوالحسن بنی صدربه مناسبت شکست خامنه ای نزد افکار عمومی ایران و جهان
ینک نوبت بدیل است. بدیلی که شما مردم با شناسایی و عمل به حقوق باید آن را نیرومند بگردانید. عرصه عمل را بر رژیم میان تهی تنگ کنید و گذار از این استبداد ذلت آور را به مردم سالاری شتاب بخشید.؛

به نام حق

هموطنان عزیزم

دنیا چشم بر واقعیت نمی بندد. وسائل ارتباط جمعی جهان، جهانیان را از دو واقعیت آگاه کردند: تحمیل رئیسی بعنوان رئیس جمهوری به مردم ایران و مردمی که با تحریم و اینبار شکنندهء رکورد تحریم های قبل، این تحمیل را نپذیرفتند. به شما مردم ایران صد تبریک.
گزارش روزنامه لوموند، تصدیق گزارش‌های وسائل ارتباط جمعی دیگر و تصدیق این هم است که نمی توان ملت بزرگ ایران را به زندگی در ذلت و دنائت خو داد.

همه آنهایی که طرحی چنان آشکار را ندیدند و با وجود هشدار [از جمله فراخوان من و وضعیت سنجی ۳۶۱] حتی حاضر نشدند احتمال وقوع آنچه واقع شد را بدهند و بجای عامل رژیم شدن در کشاندن مردم به پای صندوقهای خواری، مردم را به دفاع از کرامت، شرافت و حیثیت ملی خویش فراخوانند، نمی توانند بدین عذر که نمی دانستند و احتمال می دادند رقابتی در کار است، از مسئولیت بگریزند. آنها عملا در اجرای طرح خامنه ای شرکت کردند. آرای نامزدهایی که نقش بزک را بازی کردند، می گوید که شما مردم ایران و وجدان جمعی شما واقعیت را همان که بود شناختید و به تحقیر نه گفتید و حقارت طراح طرح و قاتل تاریخی را به آنها خاطرنشان کردید.

اینک نوبت بدیل است. بدیلی که شما مردم با شناسایی و عمل به حقوق باید آن را نیرومند بگردانید. عرصه عمل را بر رژیم میان تهی تنگ کنید و گذار از این استبداد ذلت آور را به مردم سالاری شتاب بخشید.

ابوالحسن بنی صدر

۲۹ خرداد ۱۴۰۰

پس‌نویس:

دو یادآوری لازم است، اول اینکه آقای روحانی با تبریک به رئیسی قبل از شمارش آرا از قبل خوب می دانسته که چه کسی رئیس جمهوری خواهد شد. مسئولیت او در اجرای چنین طرحی که معلوم بود طبق آن رئیسی به کرسی خواهد نشست سنگین تر از مسئولیت‌های دیگر اوست. دوم این‌که با توجه به گفته های خامنه ای و رفتارهای سپاه میزان آرا اعلام شده ازسوی رژیم از قبل معلوم بود و اعلام هم شد. عناصر این طرح از پیش شناخته شده بودند.

برچسب ها :

ناموجود