کد مطلب : 3536
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۵
- بازدید

ترکمن سسی؛

نتایج کامل شمارش آرا انتخابات مجلس یازدهم در گلستان

نتایج کامل شمارش آرا انتخابات مجلس یازدهم در گلستان
نتایج کامل انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از سوی حوزه‌های انتخابیه در سطح استان گلستان اعلام شد. از یک میلیون و ۳۳۰ هزار واجد شرایط رای دادن در گلستان، ۷۶۱ هزار و ۷۲۹ نفر در انتخابات دوم اسفند شرکت کردند.؛

از یک میلیون و ۳۳۰ هزار واجد شرایط رای دادن در گلستان، ۷۶۱ هزار و ۷۲۹ نفر در انتخابات دوم اسفند شرکت کردند.
نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۶ حوزه‌های انتخابیه استان به شرح زیر است:

گرگان و آق قلا:
در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا مجموعا ۲۰۱ هزار و ۱۱۴ رای در صندوق ها ریخته شد که آقایان «رمضانعلی سنگدوینی» و «غلامرضا منتظری» از این حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی شدند.
نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- رمضانعلی سنگدوینی      ۵۳ هزار و ۱۰۰ رای
۲- غلامرضا منتظری      ۴۰ هزار و ۸۹۳ رای
۳- منصور خمری      ۴۰ هزار و ۲۶۶ رای
۴- نبی هزارجریبی      ۲۹ هزار و ۸۴۲ رای
۵- قدسیه آب شناس      ۲۷ هزار و ۲۳۹ رای
۶- سعید یلقی       ۱۸ هزار و ۶۳ رای
۷- صاحب حجتی      ۱۶ هزار و ۱۱۷ رای
۸- سلماز صحنه      ۱۳ هزار و ۸۷۰ رای
۹- عبدالرحیم سن سبلی      ۱۲ هزار و ۸۵۸ رای
۱۰- احمد مازنی       ۱۲ هزار و ۱۷۸ رای
۱۱- سعید بیرقدار       ۸ هزار و ۵۶۳ رای
۱۲- سیدعباس حسینی       ۸ هزار و ۲۰۸ رای
۱۳- احمد جهان‌تیغ       ۴ هزار و ۳۱۳ رای
۱۴- عیسی مهری        ۴ هزار و ۱۰۲ رای
۱۵- حبیب الله یلمه       ۳ هزار و ۵۶۷ رای
۱۶- ولی ‌الله عالیشاهی       ۳ هزار و ۴۴۱ رای
۱۷- عباس رمضان قربانی      ۲ هزار و ۸۸۰ رای
۱۸- حیدر حسین‌نژاد      ۲ هزار و ۵۳۶ رای
۱۹- مهدی صابری اشرفی       ۱۷۰۱ رای
۲۰- معصومه تیموری        ۱۶۵۴ رای
۲۱- محمدعلی فارقی اول    ۱۶۴۷ رای
۲۲- سیدعزیز موسوی ضیابری      ۱۲۷۹ رای
۲۳- ثمانه شهرآئینی      ۱۱۵۲ رای
۲۴- امین حسنی        ۱۱۰۸ رای
۲۵- اسماعیل زارع          ۱۰۱۸ رای
۲۶- محمد جمال         ۸۵۴ رای
۲۷- نرگس شاهینی       ۷۸۶ رای
۲۸- غلامرضا میرزائی‌نژاد     ۶۴۸ رای
۲۹- حیدرعلی وفائی       ۴۹۲ رای
۳۰- نصرالله فرامرزی      ۳۸۲ رای
۳۱- غلامعلی ضیائی        ۳۵۰ رای
۳۲- فرهاد نورائی        ۳۲۸ رای
۳۳- بهرام شکریان بورخیلی       ۲۹۵ رای
۳۴- ابراهیم سلیمانی چهارده        ۲۸۶ رای
۳۵- سیدجواد میرغنی        ۲۸۵ رای
۳۶- رضا پرستش         ۲۷۵ رای
۳۷- محمد علیجانی       ۲۶۲ رای
۳۸- علی‌اصغر شکفته عسگرآباد       ۲۴۳ رای
۳۹- حسینعلی مؤیدی       ۲۲۴ رای
۴۰- موسی مزجی تیل آبادی       ۱۹۹ رای
۴۱- محمدرسول پولاد      ۱۷۹ رای
گنبدکاووس:
در حوزه انتخابیه گنبدکاووس مجموعا ۱۴۶ هزار و ۹۶۳ رای ماخوذه در صندوق ها به ثبت رسید.
در این حوزه انتخابیه «امان قلیچ شادمهر» با کسب اکثریت آرا به طور مستقیم به مجلس راه یافت. نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- امان قلیچ شادمهر    ۳۱ هزار و ۸۲۶ رای
۲- عبدالصمد بردی پور    ۲۷ هزار رای
۳- فرهاد شیبک    ۲۵ هزار و ۳۷۹ رای
۴- سلیمان هاشمی    ۱۷ هزار و ۵۸۴ رای
۵- یوسف خانی    ۱۱ هزار و ۷۹۶ رای
۶- رسول صلاحی    ۱۰ هزار و ۳۳۵ رای
۷- شهرام کوسه غراوی    ۸ هزار و ۱۸ رای
۸ – عبدالحکیم آق آرکاکلی    ۵ هزار و ۸۵۲ رای
۹- قرجه طیار    ۵ هزار و ۷۹۷ رای
۱۰ – رشید خرمالی    ۱۸۳۴ رای
۱۱ – طاهر سارلی    ۸۱۸ رای
۱۲ – محبوبه اسحقی گرجی    ۴۵۷ رای
۱۳- احمد حاجی علینژاد    ۲۰۳ رای
۱۴- محمدصادق خدادادپور کناری    ۷۱ رای
رامیان و آزادشهر:
در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، ۸۵ هزار و ۸۴۹ رای اخذ شد و «غلامعلی کوهساری» توانست با کسب اکثریت آرا راهی مجلس شود.
نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- غلامعلی کوهساری    ۳۸ هزار و ۶۱۵ رای
۲- علیرضا ابراهیمی    ۲۹ هزار و ۴۶۲ رای
۳- عبدالعزیز خان محمدی    ۶ هزار و ۵۱۵ رای
۴- علیرضا نوروزی    ۳ هزار و ۸۰ رای
۵- رمضان کیخا    ۳ هزار و ۷۶ رای
۶- ایوب منصوری    ۱۷۵۶ رای
۷- شهربانو کوهساری    ۵۷۲ رای
مینودشت ، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه:
در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه، ۱۴۱ هزار و ۳۲۲ نفر از واجدین شرایط رای، در انتخابات حضور پیدا کردند و از این حوزه انتخابیه «رضا آریان‌پور» به مجلس راه یافت.
نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- رضا آریان‌پور    ۴۲ هزار و ۹۴۷ رای
۲- عبدالهادی قره قوزی     ۳۲ هزار و ۹۰۵ رای
۳- عبدی باشقره     ۱۲ هزار و ۲۹۱ رای
۴- محمدعلی حدادی     ۱۱ هزار و ۲۰ رای
۵- عباسعلی قزل‌سوفلو     ۷ هزار و ۲۲۸ رای
۶- کمال سلمانی     ۶ هزار و ۲۰ رای
۷- بهمن نیازی     ۵ هزار و ۳۸۷ رای
۸- محمد کرامتلو      ۴ هزار و ۱۹۸ رای
۹- زهرا رنگ ریز     ۳ هزار و ۵۲۲ رای
۱۰- حبیب الله گرگانلی دوجی     ۲ هزار و ۹۵۸ رای
۱۱- ایوب پرتوی     ۲ هزار و ۵۲۱ رای
۱۲- حسین خان احمدی     ۲ هزار و ۵۷ رای
۱۳- محمدرضا پیاده کوهسار     ۱۷۰۱ رای
۱۴- فاطمه عاشوری     ۷۸۱ رای
۱۵- مرتضی بیانی هدش     ۵۹۶ رای
۱۶- عبدالجلیل عوض‌زاده      ۵۲۵ رای
۱۷- عبداللطیف قلی‌زاده     ۲۹۹ رای
۱۸- حسینعلی خواجه      ۱۸۸ رای
۱۹- عبدالکریم الهی      ۹۵ رای
۲۰- محمدصدیق قاری      ۶۱ رای
۲۱- عبدی بدراق‌نژاد      ۵۷ رای
۲۲- ولی محمد مخی‌زاده      ۵۵ رای
۲۳- عزارمحمد اولیائی      ۵۱ رای
۲۴- غلام‌محمد پقه      ۴۳ رای
۲۵- علی پرنیا      ۳۵ رای
۲۶- جنید بیگدلی      ۱۰ رای
علی آبادکتول:
در حوزه انتخابیه علی آبادکتول، تعداد ۶۱ هزار و ۵۹۱ نفر از واجدین رأی در انتخابات شرکت کردند. در این حوزه انتخابیه «رحمت اله نوروزی» با کسب اکثریت آرا نماینده مردم در مجلس شد.
نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- رحمت اله نوروزی    ۳۵ هزار و ۹۰۷ رای
۲- رسول مظفری    ۱۰ هزار و ۱۱۷ رای
۳- علیرضا اسفندیاری     ۵ هزار و ۱۵۰ رای
۴- نورعلی دیلم     ۲ هزار و ۸۹۷ رای
۵- سیدحسین اشرفی    ۲ هزار و ۳۱۸ رای
۶- محمدمهدی نادری      یک هزار و ۶۸۴ رای
۷- حسن فندرسکی      یک هزار و ۶۰۳ رای
۸- محمدرضا مزرعه     ۷۵۴ رای
۹- ابوالفضل گوکلانی     ۳۶۷ رای
۱۰- معصومه بیگم سبزواری     ۳۲۹ رای
۱۱- رضا اسلانی کتولی     ۲۴۲ رای
۱۲- یوسف زنگانه     ۲۲۳ رای
کردکوی ، بندرگز ، بندرترکمن و گمیشان:
در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز مجموعا ۱۱۸ هزار و ۷۳۷ رای در صندوق های آرا ریخته شد. هیچ کدام از نامزدها موفق به کسب اکثریت آرا نشدند و نماینده این حوزه انتخابیه در مرحله دوم از میان آقایان «عبدالجلال ایری» و «رجب محمد آبادی» مشخص خواهد شد.
نتایج کامل شمارش آرا به شرح زیر است:
۱- عبدالجلال ایری    ۲۱ هزار و ۲۰۶ رای
۲- رجب محمد آبادی    ۱۴ هزار و ۹۸۳ رای
۳- مجتبی جمالی     ۱۱ هزار و ۲۶۲ رای
۴- قربانعلی بابایی     ۹ هزار و ۶۸ رای
۵- عبدالعزیز راشد     ۸ هزار و ۵۰۳ رای
۶- یحیی ایری     ۶ هزار و ۲۹۹ رای
۷- سیدمحمود حسینی      ۵ هزار و ۶۱۹ رای
۸- غلامحسین پسرکلو     ۵ هزار و ۲۷۵ رای
۹- سیدجواد حجازی     ۵ هزار و ۱۸ رای
۱۰- حاجی امان نظرنژاد     ۴ هزار و ۹۸۸ رای
۱۱- عبدالعزیز کلته     ۴ هزار و ۸۱۳ رای
۱۲- عبدالقیوم شکاری     ۳ هزار و ۳۸۳ رای
۱۳- حمیدرضا طهماسبی     ۲ هزار و ۶۷۷ رای
۱۴- علیرضا کمانگری      ۱۷۲۹ رای
۱۵- فرشته سادات سیدالنگی     ۱۳۲۵ رای
۱۶- رمضان لیاقی     ۱۱۰۶ رای
۱۷- سیدمحمد عقیلی    ۱۰۳۹ رای
۱۸- حسین صفار تلوری     ۹۸۵ رای
۱۹- عبدالعزیز ادریسی    ۸۷۹ رای
۲۰- خدیجه ربانی     ۸۳۳ رای
۲۱- محمدعلی رضایی    ۷۴۰ رای
۲۲- حسین فرجی آغوز دره     ۶۸۰ رای
۲۳- محمدناصر ریاحی     ۵۷۷ رای
۲۴- جعفر حمیدزاده     ۴۴۳ رای
۲۵- علی‌اکبر مسگران     ۳۱۱ رای
۲۶- امید شربتی      ۱۹۹ رای
۲۷- محبوبه مهدیان     ۱۸۰ رای
۲۸- رامین کردرستمی     ۲۹ رای

برچسب ها :

ناموجود