کد مطلب : 3365
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
- بازدید

نه! به انتخابات فرمایشی

نه! به انتخابات فرمایشی
همراه با مردم آگاه ترکمن صحرا، به انتخابات فرمایشی نه می گوییم و اعتراض مدنی خویش را به کشتار مردم بی دفاع ، تبعیض های ملی، قومی، مذهبی و گسترش فقر ،گرانی ، زندان و شکنجه مردم اعلام می نماییم.؛

ما سرکوب و کشتار مردم را محکوم می کنیمکمتر از دو هفته ی دیگر جمهوری اسلامی، نمایش انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برگزار می کند. مجلسی که تا به امروز بجای تصویب قوانین مردم پسند، تنها وظیفه اش اجرای دستورات “ولی فقیه” بوده است.

ارمغان جمهوری اسلامی طی چهل سال حکومت به مردم، فقر، گرانی، فحشا، فساد اخلاقی، دزدی های کلان سرکوب . تبعیض بوده است. اکنون بحران سراتاپای رژیم فاسد را در برگرفته است. اعتماد داخلی و اعتبار بین المللی جمهوری اسلامی به حداقل کاهش یافته است.  ازاین رو آن ها نیاز مبرمی به رای مردم دارند که چند صباحی دیگر به غارت و سرکوب خود ادامه دهند.

هموطن ! روشنفکران،فعالین فرهنگی ومدنی ترکمن!

عدم شرکت در این انتخابات نمایشی به معنای اعتراض مدنی علیه وضع موجود وتسریع روند اضمحلال حکومت فساد در کشورخواهد بود.

ما بعنوان بخشی ازفعالان (مدنی، فرهنگی و  اجتماعی) تبعیدی ترکمن، همراه با مردم آگاه ترکمن صحرا، به انتخابات فرمایشی نه می گوییم و اعتراض مدنی خویش را به کشتار مردم بی دفاع ، تبعیض های ملی، قومی، مذهبی و گسترش  فقر ،گرانی ، زندان و شکنجه مردم اعلام  می نماییم.

 

۲۱  بهمن  ۱۳۹۸                           ۲۰۲۰-۰۲-۱۰

**دوستانی که مایل به درج نامشان در اطلاعیه باشند ، میتوانند از ایمیل تماس بگیرند : info@turkmensahramedia.com ***

امضا کنندگان :   

امیر آهنگری

احمد مرادی 

رحیم عجنی

ماتی (محمد) وکیلی

رشید آهنگری

یوسف کر

رحمان قلی طعنه

آتیلا عمادی

یعقوب قره قول

نورالدین یارعلی

محمد نظری

برچسب ها :

ناموجود