کد مطلب : 2257
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷
- بازدید

حدود ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب گلستان بازدید کردند

حدود ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه کتاب گلستان بازدید کردند
ه گزارش ترکمن سسی به نقل از ایرنا گلستان ، در این نمایشگاه 73 هزار و 645 عنوان کتاب به ارزش تقریبی 30 میلیارد ریال از سوی 466 ناشر در 259 غرفه در مساحت بیش از 6هزار مترمربع در معرض دید و خرید علاقمندان قرار گرفته بود. نمایشگاه کتاب گلستان از 18 تا 23 مهرماه در 2 نوبت صبح و عصر میزبان علاقمندان بود. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه بیش از هشت میلیارد ریال بن تخفیف از سوی بانک عامل به صورت اینترنتی و حضوری توزیع شد.؛

به گزارش ترکمن سسی به نقل از ایرنا گلستان ، در این نمایشگاه ۷۳ هزار و ۶۴۵ عنوان کتاب به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال از سوی ۴۶۶ ناشر در ۲۵۹ غرفه در مساحت بیش از ۶هزار مترمربع در معرض دید و خرید علاقمندان قرار گرفته بود.
نمایشگاه کتاب گلستان از ۱۸ تا ۲۳ مهرماه در ۲ نوبت صبح و عصر میزبان علاقمندان بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به خبرنگار ایرنا گفت: در این نمایشگاه بیش از هشت میلیارد ریال بن تخفیف از سوی بانک عامل به صورت اینترنتی و حضوری توزیع شد.
به گفته عادله کشمیری، تخفیف این نمایشگاه ۳۰ درصد شامل ۲۰ درصد بن و ۱۰ درصد از سوی ناشرین بود.
وی اظهار داشت: بن تخفیف نمایشگاه یازدهم استان ۶ میلیارد ریال بود، اما امسال ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال پیش بینی شد که به علت استقبال مردم در روز چهارم با موافقت معاونت مربوطه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به هشت میلیارد ریال افزایش یافت.
کشمیری اضافه کرد: از دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان حدود یکصد هزار نفر بازدید کردند.

برچسب ها :

ناموجود