کد مطلب : 2237
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۰
- بازدید

موسم یار مهربان در گلستان نزدیک است

موسم یار مهربان در گلستان نزدیک است
بر اساس اعلام متولیان فرهنگی استان گلستان ، دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از ۱۸ تا ۲۳ مهر ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار می‌شود. کتاب و کتاب خوانی در فرهنگ بشری از ارزش های بالایی برخوردار است و بزرگان دینی ما هم با بیان های مختلف بر اهمیت مطالعه و تفکر در زندگی ما یادآور شده اند از این روی برپایی نمایشگاه کتاب فرصتی برای توسعه فرهنگ مطالعه است.؛

موسم-یار-مهربان-در-گلستان-نزدیک-استترکمن سسی- تا چند روز دیگر با برپایی دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان یک بار دیگر موسم یار مهربان در گلستان فرا می رسد.
بر اساس اعلام متولیان فرهنگی استان گلستان ، دوازدهمین نمایشگاه کتاب گلستان از ۱۸ تا ۲۳ مهر ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان برگزار می‌شود.
کتاب و کتاب خوانی در فرهنگ بشری از ارزش های بالایی برخوردار است و بزرگان دینی ما هم با بیان های مختلف بر اهمیت مطالعه و تفکر در زندگی ما یادآور شده اند از این روی برپایی نمایشگاه کتاب فرصتی برای توسعه فرهنگ مطالعه است.
شهروندان فهیم گلستانی به شایستگی هرساله با توجه ویژه به نمایشگاه کتاب مشتاقانه در این نمایشگاه بزرگ فرهنگی شرکت می کنند و کتاب های مورد نیاز خود و خانواده را از انبوه عناوین مختلف ارایه شده در نمایشگاه تهیه می کنند.
جدا از تهیه کتاب های مورد نیاز فضای نمایشگاه برای حضور کودکان، نوجوانان و جوانان بسیار مناسب است زیرا که ضرورت دارد پیام فرهنگی نمایشگاه را همه اقشار جامعه درک بکنند و از این فرصت بسیار مغتن برای تقویت فرهنگ کتابخوانی استفاده بهینه شود.
امیدواریم خانواده ها از این فرصت ها و فضایی که جامعه فرهنگی مهیا کرده است استفاده بهینه را داشته باشند و ضمن همراهی افراد خانواده در نمایشگاه در توسعه فرهنگ کتابخوانیدر جامعه سهیم باشند زیرا که گسترش کتابخوانی در جامعه قطعا ثمرات شیرینی خواهد داشت.

برچسب ها :

ناموجود